WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2021

Najlepsze w swojej klasie samochody dostawcze nadal dostępne w salonie

Skontaktuj się

Przy zakupie samochodu na rok 2022 gwarantujemy cenę i kwotę finansowania*

Przy zakupie samochodu na rok 2022 gwarantujemy cenę i kwotę finansowania*

gwarancja ceny

promocyjne finansowanie

rabat na zabudowy

Zapraszamy właścicieli firm, menadżerów floty oraz kierowców biznesowych na wyprzedaż samochodów dostawczych. To ostatni dzwonek, aby wyposażyć firmę w najlepszego w swojej klasie vana z rocznika 2021. To oferta dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i niezawodność segmentu LCV Toyoty. Wśród niezastąpionych PROACEów czeka również nasz flagowy pick-up do zadań specjalnych – HILUX. Klienci, którzy zdecydują się na zamówienie samochodu na rok 2022, otrzymają gwarancję ceny i warunków finansowania. Przy obecnej inflacji i ograniczonej dostępności spowodowanej opóźnieniami w produkcji automotive, warto jeszcze w tym roku zadbać o możliwość zakupu najlepszego samochodu dostawczego na rynku.

PROACE CITY - niezawodny wspólnik w biznesie

Ten wszechstronny samochód użytkowy o wielkich możliwościach doskonale sprawdzi się w codziennej pracy i sprosta wszystkim wyzwaniom współczesnego biznesu. Najlepsza w klasie gwarancja PRO na milion kilometrów to najlepsza rekomendacja dla profesjonalistów.

PROACE - lider w segmencie samochodów użytkowych

11 kombinacji nadwozia i długości, szereg konfiguracji drzwi bocznych i tylnych, 3 miejsca z przodu, zaczepy do mocowania ładunku, wysoka wartość odprzedaży - to wszystko sprawia, że PROACE jest doskonałym wyborem.

Chcesz poznać szczegóły oferty?

Skontaktuj się lub zostaw nam swoje dane

Skontaktuj się

Z przyjemnością informujemy o kolejnej ofercie dla przewoźników. Samochody dla transportu osobowego, usług kurierskich i branży funeralnej dostępne na wyjątkowo korzystnych warunkach.

PROACE CITY Verso - wygodny minivan

Toyota PROACE CITY Verso idealnie przystosuje się do trybu życia każdej rodziny. Olbrzymie możliwości aranżacji wnętrza, zaskakująca przestronność i wyjątkowy komfort podróżowania każdego z pasażerów sprawią, że jazda tym autem będzie przyjemnością.

PROACE CITY Verso - wygodny minivan

Nowa Toyota PROACE CITY Verso jest objęta najdłuższym w segmencie okresem gwarancyjnym, który wynosi do miliona kilometrów przebiegu. Jest to wynik najwyższej niezawodności wszystkich samochodów Toyoty.

PROACE Verso - wszechstronny mikrobus

Zastosowaliśmy wiele praktycznych rozwiązań umożliwiających podróżowanie w przestronnym wnętrzu, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej aktywnych użytkowników. Dodatkowo połączenie przemyślanych funkcji i innowacyjnych technologii sprawia, że Twoje życie staje się prostsze, a jazda bezpieczniejsza.

Chcesz poznać szczegóły oferty?

Skontaktuj się lub zostaw nam swoje dane

Skontaktuj się

Hilux - wytrzymały i niezawodny pickup

Elegancki, komfortowy i dynamiczny - Hilux pozwala utrzymać równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Stylowa i porywająca sylwetka samochodu skrywa wygodne wnętrze z wysokiej jakości materiałami, wygodnymi siedzeniami i deską rozdzielczą z dużym ekranem.

Zabudowy specjalistyczne

Na zamówienie wykonujemy zabudowy do pojazdów specjalnych, używanych przez służby mundurowe, takie jak policja, straż pożarna, czy pogotowie energetyczne. Projektowane przez nas zabudowy specjalistyczne dają szerokie spektrum możliwości w zakresie zagospodarowania planowanej przestrzeni. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie.

Zapraszamy też do naszego serwisu mechanicznego i blacharsko lakierniczego, który obsługuje wszystkie marki.

*Szczegóły gwarancji ceny i kwoty finansowania samochodów na rok 2022 dostępne u sprzedawców salonu.

Zadzwoń lub wypełnij formularz

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

32 276 27 70
    *pola wymagane