Toyota Corolla wyprzedaż – sedan, a może hatchback?

Szukasz samochodu, który bez problemu pomieści całą rodzinę i zapewni Wam maksymalne bezpieczeństwo? Świetnie trafiłeś! Właśnie trwa wyprzedaż Toyota Corolla – teraz kupisz ten model w atrakcyjnej cenie.

Dowiedz się więcej Toyota Corolla wyprzedaż

Maksymalne bezpieczeństwo to standard dla Toyoty

W obu wersjach Toyoty Corolli bezpieczeństwo postawione zostało na pierwszym miejscu. Nie czekaj więc dłużej i kup już dziś swój nowy samochód. Toyota Corolla wyprzedaż – nie ma lepszego czasu na zakup auta!

Zaawansowane systemy bezpieczeństwa ułatwią każdą Twoją podróż. Sprawdź, co oferuje Toyota Corolla:

  • Inteligentny tempomat adaptacyjny – pomaga utrzymać stałą prędkość bez naciskania pedału gazu i zachować minimalny, zaprogramowany odstęp od auta jadącego z przodu. Kiedy odstęp zmniejsza się lub zwiększa, system automatycznie zwalnia lub przyspiesza auto.
  • Asystent utrzymania pasa ruchu – aby utrzymać pozycję na drodze, auto rozpoznaje linie ograniczające pas ruchu lub śledzi drogę, po której porusza się pojazd jadący z przodu. Jeśli samochód przypadkowo zjeżdża ze środka pasa ruchu, system uruchamia wspomaganie sterowania, aby przywrócić prawidłową pozycję pojazdu.
  • Automatyczne światła drogowe – system wykrywa tylne światła pojazdów poprzedzających oraz reflektory aut jadących z naprzeciwka, jednocześnie monitorując natężenie oświetlenia ulicznego. Automatycznie przełącza światła mijania i drogowe, by nie oślepić innych kierowców.
  • Układ rozpoznawania znaków drogowych – monitoruje znaki drogowe przed pojazdem i w przejrzysty sposób wyświetla kluczowe informacje, takie jak ostrzeżenia o ograniczeniu prędkości.

Dzięki tak zaawansowanym systemom bezpieczeństwa, Ty i Twoja rodzina bez obaw może wyruszyć w daleką podróż. Toyota Corolla wyprzedaż – czekamy na Ciebie!

Toyota Corolla wyprzedaż

Komfortowa jazda – zawsze i wszędzie

Toyota Corolla wyposażona została w platformę TNGA. Jej zastosowanie pozwoliło na obniżenie środka ciężkości, dzięki czemu jazda stała się jeszcze bardziej stabilna, a zakręty pokonywane są z zachowaniem pełnej kontroli. Co więcej, zawieszenie z podwójnymi wahaczami lepiej tłumi drgania wywołane nierównościami na drodze, dzięki czemu podróż jest bardziej płynna.

Toyota Corolla wyprzedaż – sprawdź promocyjne ceny już teraz! Nie będzie lepszej okazji do zakupu nowego samochodu. Nie czekaj, oferta jest ograniczona czasowo.