Wielki powrót legendy

Nowa Toyota Camry

Skontaktuj się

Nowa Toyota Camry Hybrid to połączenie mocy z ponadczasowym stylem. Ta legendarna limuzyna teraz w odświeżonej, nadającej jeszcze więcej dynamiki odsłonie.

Osiągi i elegancja

Nowa Toyota Camry Hybrid na nowo definiuje wszelkie standardy. Elegancka sylwetka sedana łączy w sobie funkcjonalność z ponadczasową stylistyką coupé i zaletami innowacyjnego napędu hybrydowego Toyoty. Samochód zachwyca wyglądem, komfortem i bogactwem technologii, zapewniając czystą satysfakcję z jazdy hybrydą najnowszej generacji.

stylowe reflektory w technologii LED

nowe przetłoczenia przy słupku C

nowy, szeroki i atletyczny grill

Toyota Camry - Reflektory LED
Toyota Camry - Słupek
Toyota Camry - Grill

Toyota jest prekursorem technologii hybrydowej, którą udoskonala od ponad 20 lat. Teraz ten innowacyjny napęd jest dostępny również w legendarnym modelu Camry. Zaprojektowany na nowo silnik o pojemności 2,5 litra w połączeniu z układem hybrydowym pozwala na uzyskanie nadzwyczajnej mocy 218 KM przy wyjątkowej oszczędności paliwa i niskiej emisji CO2. Niespotykanie cicha jazda staje się jeszcze bardziej komfortowa dzięki doskonałej izolacji akustycznej redukującej hałas z zewnątrz.

Bez kompromisów

Toyota Camry została zbudowana na nowej platformie TNGA. Jej konstrukcja zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfort i dynamikę jazdy. Nisko położony środek ciężkości wraz z wyjątkowo sztywnym nadwoziem i zaawansowanym wielowahaczowym zawieszeniem sprawiają, że auto doskonale się prowadzi. Każdy aspekt samochodu został zoptymalizowany: począwszy od obniżenia górnej linii maski i zwężenia słupków przednich w celu uzyskania lepszej widoczności, a skończywszy na panelu wskaźników umożliwiającym szybką analizę kluczowych informacji.

Chcesz poznać lepiej nową Camry?

Zapraszamy do naszego salonu na jazdę próbną.

Umów się

Forma i kształty, niespotykane w innych samochodach, podkreślają wysmakowany charakter wnętrza nowej Toyoty Camry. Kierowcę i pasażerów otacza przestrzeń, której wyciszenie i design wpływa na jeszcze większą przyjemność z jazdy. Każda, nawet najkrótsza podróż pozwoli docenić jakość materiałów wyselekcjonowanych specjalnie dla flagowego modelu Toyoty. Siedzenia obite naturalną skórą, podgrzewane i regulowane elektrycznie, pozwolą cieszyć się każdą chwilą spędzoną w Toyocie Camry.

Toyota Camry - Reflektory LED
Toyota Camry - Słupek
Toyota Camry - Grill

Pełna moc silnika

Sercem Toyoty Camry Hybrid jest zaprojektowany na nowo silnik Hybrid Dynamic Force o pojemności 2,5 litra i mocy systemowej 218 KM. Napęd oferuje wysoki moment obrotowy od chwili ruszenia i dużą moc podczas szybkiej jazdy, gwarantując elastyczność i dynamiczne przyspieszenie. Połączenie technologii bezpośredniego i wielopunktowego wtrysku paliwa zaowocowało stworzeniem jednostki, która pozwala kierowcy poczuć prawdziwe emocje. Wiodąca w swojej klasie wydajność cieplna gwarantuje jeszcze większą oszczędność paliwa.