Toyota Aygo wyprzedaż – sprawdź koniecznie

Toyota Aygo wyprzedaż rocznika ruszyła! Koniecznie sprawdź specyfikację tego modelu, zainteresuj się i kup samochód w świetnej cenie. Sprawdzi się idealnie, jeśli szukasz małego, miejskiego samochodu zapewniającego maksymalne bezpieczeństwo.

Dowiedz się więcej toyota aygo wyprzedaż

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Toyota Aygo wyprzedaż – ten samochód ma w sobie wszystko, czego potrzebujesz by czuć się bezpiecznie.

  • Układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS) – gdy system wykryje ryzyko kolizji, wyemituje ostrzeżenie w formie sygnałów dźwiękowych i świetlnych; w tym samym momencie uaktywnia się system wspomagający hamowanie (jeśli kierowca nie zareaguje w porę, samochód zaczyna automatycznie hamować)
  • Układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA) – układ wykrywa linie na jezdni; kiedy pojazd zaczyna zmieniać pas bez użycia kierunkowskazów, układ emituje sygnały dźwiękowe i świetlne, ostrzegając kierowcę o ryzyku kolizji.
  • System wspomagający pokonywanie podjazdów (HAC) – system ten ułatwia płynne ruszanie się na stromych podjazdach i zapobiega staczaniu się samochodu ze wzniesienia.
  • System monitorowania ciśnienia w oponach (TPMS) – wyposażono go w czujniki umieszczone w każdym z kół, aby stale monitorować ciśnienie w oponach; system ostrzega kierowcę o spadku ciśnienia poniżej zalecanego poziomu.

Jak widać, prowadząc taki samochód będziesz czuł się naprawdę bezpiecznie. Nie ma więc na co czekać, Toyota Aygo wyprzedaż to oferta ograniczona czasowo – kup więc już teraz swój mały, miejski samochód.

Toyota Aygo

Zawsze w zasięgu

Wyprzedaż Toyota Aygo to najlepsza okazja do kupna tego modelu. Ma on mnóstwo multimedialnych funkcji, dzięki którym każda podróż będzie przyjemnością.

  • Odnajdź swoją drogę – korzystaj z nawigacji, która poprowadzi Cię przez całą trasę, informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i szacunkowych wyliczeń czasu podróży, a także map Apple Maps wyświetlanych na ekranie dotykowym w Toyota AYGO.
  • Delektuj się muzyką – odtwórz każdy ze swoich ulubionych albumów bądź utworów; uzyskaj dostęp do całej swojej muzycznej kolekcji za pośrednictwem ekranu dotykowego AYGO lub funkcji sterowania głosowego Siri.
  • Pozostań w kontakcie – bacznie obserwuj drogę bez względu na okoliczności; nawiązuj połączenia, a także odczytuj i pisz wiadomości w trasie przy pomocy funkcji sterowania głosowego Siri dostępnej w AYGO.
  • Interfejs Android Auto – skup się na drodze, a jednocześnie ciesz się swoimi ulubionymi aplikacjami i funkcjami kompatybilnymi z systemem Android dzięki wyświetlaczowi ekranu dotykowego.

Wyprzedaż Toyota Aygo – zapraszamy serdecznie! Nie zwlekaj i wybierz idealne miejskie auto już teraz!