fbpx

Pewne Samochody używane

Serdecznie zapraszamy do oględzin – ul. Knurowska 8, Zabrze

Kupując używany samochód w salonie Toyota WALDER na ul. Knurowskiej 8 w Zabrzu – Wiesz, że doświadczenie związane z zakupem samochodu używanego będzie tak samo łatwe, jak w przypadku zakupu nowego modelu? Dzięki szczegółowym kontrolom przeprowadzonym przez wyszkolonych techników, masz pewność, że używany samochód jest sprawdzony i gotowy do jazdy.

Dlaczego warto wybrać samochód używany w Toyota Walder?

Gwarancja pojazduPosiadamy również oferty samochodów używanych, które są jeszcze objęte gwarancją producenta lub z programu pewne auto.
145 Punktów kontrolnychKażdy używany pojazd jest dokładnie badany i po sprawdzeniu otrzymuje Certyfikat Kontroli Jakości po przeprowadzonym badaniu
Sprawdzona historiaW programie Toyota Pewne Auto masz pewność, że kupujesz samochód używany z pewną historią i przebiegiem, często z gwarancją.
Atrakcyjne finansowanieWychodząc naprzeciw Twoim potrzebom Toyota oferuje szeroką gamę usług finansowania pojazdów.
Test samochoduPrzetestuj – niezobowiązująco jak prowadzi się Twój przyszły samochód. Umów się na jazdę testową przed zakupem.
Korzystne ubezpieczeniePosiadanie samochodu z programu Toyota Pewne Auto wiąże się z dostępem do wielu przywilejów, rodzajów ochrony i obsługi ubezpieczeniowej.
Kluczyk za kluczykOddaj nam swój stary samochód w rozliczeniu, niezależnie od marki, a my zapewnimy Ci atrakcyjne warunki na zakup nowego modelu Toyoty.
Gotowy do jazdyNiezależnie od tego, który samochód wybierzesz, wszystkie modele w ofercie programu Toyota Pewne Auto są profesjonalnie przygotowany do jazdy.

Lista dostępnych samochodów używanych

Modele

Dokładna kontrola każdego samochodu

Musimy być pewni, że nasze perełki są sprawne i godne zaufania

Program Toyota PEWNE AUTO zapewnia ujednolicony system kontroli jakości dla całej sieci Toyoty w Polsce. Sprawdzenie pojazdu przeprowadzane jest przez wykwalifikowanych mechaników, korzystających ze specjalistycznych narzędzi oraz wypracowanej ścieżki diagnostycznej. Każdy samochód przechodzi identyczną weryfikację, której wyniki są odnotowywane w specjalnym dokumencie – Certyfikacie Kontroli Jakości. Dokument ten stanowi dowód na to, że pojazd został poddany szczegółowemu i wielopunktowemu badaniu.

Program Toyota Pewne Auto

W salonie Toyota Walder stawiamy na jakość i zaufanie. Nasz program gwarancji dla samochodów używanych to nie tylko obietnica, ale przede wszystkim pewność. Każdy samochód, który trafia do naszego salonu, przechodzi przez rygorystyczne badania techniczne. Tylko te, które spełniają najwyższe standardy, otrzymują naszą gwarancję, trwającą co najmniej 12 miesięcy. Co ważne, nasza gwarancja nie ogranicza się tylko do samochodów marki Toyota – obejmuje również pojazdy innych marek dostępne w naszej ofercie. Dzięki udokumentowanej historii pojazdu oraz możliwości przekazania gwarancji na nowego właściciela, zapewniamy Ci spokój i pewność zakupu.

Szukasz atrakcyjnego finansowania?

Zostaw kontakt, przedstawimy Ci wszystkie możliwości kredytowe

Nasz specjalista zapyta o preferowany sposób finansowania oraz wysokość raty. Uwzględniając Twoje oczekiwania, dobierzemy najkorzystniejszą ofertę, która spełnia Twoje oczekiwania. 

  AUTORYZOWANY DEALER

  TOYOTA WALDER

  Salon Toyota

  WALDER w czołówce najlepszych salonów Toyoty!

  Serwis Toyota

  Posiadamy specjalistyczny sprzęt na każdą naprawę.

  Samochody używane

  Możemy udzielić gwarancji na każdy sprzedany samochód.

  Dojazd Kontakt

  Wyprzedażowy newsletter toyoty

  Nie pomiń żadnej promocji oraz wyprzedaży

  Będziesz na bieżąco z wyprzedażami

  Dostaniesz informacje o nowych promocjach

  Nie ominą Cię żadne okazje od Toyoty

  Wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej. Akceptuję