Promocje

Dni otware Yaris Cross 25-30.10

Zapraszamy na Dni Otwarte Yaris Crossa! Aby w pełni poznać jego niepowtarzalny styl łączący miejski komfort z terenowym zacięciem wystarczy przyjść do naszego salonu. Już teraz umów się na jazdę próbną!

Wakacyjne korzyści

W salonach Toyoty trwa akcja promocyjna Wakacyjny Pakiet Korzyści. Na wiele modeli dostępne są atrakcyjne rabaty, a wybór nowego auta ułatwiają niskie miesięczne raty w Leasingu KINTO ONE. Promocyjne ceny obejmują także akcesoria, które pomagają w korzystaniu z uroków lata.

Dni otwarte Toyoty 22-27.02

Nowa Toyota Highlander już w naszym salonie. Zapraszamy na DNI OTWARTE od 22 do 27 lutego. Poznaj najwiekszego SUVa w gamie Toyoty i skorzystaj z najlepszej oferty cenowej podczas dni otwartych. Umów się na spotkanie już teraz!

Wyprzedaż samochodów używanych

Samochody używane z gwarancją, to co mamy na stoku możesz mieć w naprawdę dobrej cenie wraz z gwarancją. Zapraszamy do kontaku, zostaw nam Swój numer telefonu a nasi handlowcy skontakują się z Tobą

Świąteczna oferta

Wielka wyprzedaż samochodów osobowych Toyota – sprawdź koniecznie! Obniżyliśmy ceny wielu modeli naszych aut, zobacz już teraz i wybierz model idealny dla siebie, teraz zaoszczędzisz nawet do 47 000 zł!

Wyprzedaż samochodów potestowych

Czyścimy magazyny!!! Wyprzedaż samochodów potestowych i deaelera w Toyota Ja Now An  nie czekamy do końca roku porządki w magazynach robimy już. Sprawdź co tam ciekawego u nas zostało.

Nowa Toyota Camry

Nowy Hilux. Niezwyciężony

Zapraszamy do odwiedzin i przekonania się, jak niezwykły jest najnowszy model naszego legendarnego pick up’a. Kolejna odsłona Toyoty Hilux (w wersji Invincible i SR5) czeka na Państwa w naszym salonie.

Dni otwarte 17-22 maja

Zapraszamy do naszego salonu na HILUX LCV Business Week. Poznaj samochody dostawcze i nową Toyotę Hilux

Wyprzedaż 2020

Wielka wyprzedaż samochodów osobowych Toyota – sprawdź koniecznie! Obniżyliśmy ceny wielu modeli naszych aut, zobacz już teraz i wybierz model idealny dla siebie, teraz zaoszczędzisz nawet do 47 000 zł!