fbpx

Poczuj emocje podczas jazdy próbnej nową Toyotą

Chcesz poczuć, jak to jest prowadzić nową Toyotę? Umów się na bezpłatną jazdę próbną i doświadcz niezrównanej dynamiki, komfortu i innowacyjnych technologii, które oferują nasze samochody. Wystarczy, że jesteś pełnoletni i posiadasz ważne prawo jazdy kategorii B. Zarezerwuj termin i przekonaj się na własnej skórze, jakie emocje może dostarczyć jazda nową Toyotą. Nasz zespół czeka na Ciebie, gotowy dostarczyć Ci niezapomnianych wrażeń i pomóc w wyborze wymarzonego modelu!

Dlaczego warto skorzystać z jazdy próbnej nową Toyotą?

Bezpłatne Doświadczenie

Jazda próbna z Toyotą to propozycja całkowicie bezpłatna, dzięki której możesz bez żadnych zobowiązań przetestować wybrany model samochodu marki Toyota. To doskonała okazja, aby w praktyczny sposób sprawdzić, jak prezentuje się samochód na drodze, jakie oferuje technologie i jak się go prowadzi. Skupiasz się wyłącznie na doświadczeniu z jazdy.

Ekspert przy Twoim boku

Podczas jazdy próbnej nie będziesz pozostawiony sam sobie. Przez cały czas będzie Ci towarzyszył nasz doświadczony specjalista, który nie tylko odpowie na wszystkie Twoje pytania, ale także przedstawi kluczowe funkcje i zalety samochodu. Dzięki temu poznasz pełne możliwości danego modelu i będziesz mógł podjąć świadomą decyzję o ewentualnym zakupie.

Specjalne oferty

Decydując się na udział w jeździe próbnej, otwierasz drzwi do atrakcyjnych ofert i promocji przy zakupie nowego samochodu. To wyjątkowa okazja, aby stać się właścicielem wymarzonego modelu samochodu Toyota na jeszcze bardziej korzystnych warunkach. Skorzystaj z jazdy próbnej i ciesz się atrakcyjnymi rabatami.

Który model Toyoty chcesz przetestować?

Poznaj aktualną ofertę samochodów osobowych i dostawczych

POTRZEBUJESZ SZYBKIEJ POMOCY?

ZADZWOŃ DO SALONU LUB ZOSTAW KONTAKT

Zostaw kontakt

Oszczędź swój czas korzystając z doświadczenia naszego zespołu. Uzupełnij formularz poniżej, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w najbliższym możliwym terminie. 

  AUTORYZOWANY DEALER

  TOYOTA WALDER

  Salon Toyota

  WALDER w czołówce najlepszych salonów Toyoty!

  Serwis Toyota

  Posiadamy specjalistyczny sprzęt na każdą naprawę.

  Samochody używane

  Możemy udzielić gwarancji na każdy sprzedany samochód.

  Dojazd Kontakt

  Wyprzedażowy newsletter toyoty

  Nie pomiń żadnej promocji oraz wyprzedaży

  Będziesz na bieżąco z wyprzedażami

  Dostaniesz informacje o nowych promocjach

  Nie ominą Cię żadne okazje od Toyoty

  Wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej. Akceptuję