Ceny szaleją?

gwarantujemy stałą cenę

Przy zakupie nowego samochodu z rocznika 2021/2022

Skorzystaj zanim odjadą

Gwarancja ceny

Skorzystaj z naszej gwarancji stałej ceny przy zakupie nowej Toyoty z rocznika 2021/2022 i zatrzymaj to szaleństwo cenowe. Nie czekaj na kolejne wzrosty cen.

Promocja jest limitowana oraz ograniczona czasowo. To jedyna okazaja przed kolejnymi wzorstami.
Jeśli chcesz skorzystać z gwarancji stałej ceny lub masz dodatkowe pytania albo wątpliwości to zapraszamy do kontaktu z autoryzowanym salonem Toyota Ja-Now-An w Zabrzu lub kliknij w guzik poniżej i zostaw nam swój kontakt

Chcę skorzystać

RAV4 dostępna od ręki

Tylko teraz! Najniższa cena w Polsce za Toyotę RAV4 Black Edition od JBL

Model zachwyca stylowym i komfortowym wnętrzem pełnym starannie wykonanych elementów. Wersja Black Edition to nie tylko wyjątkowy dźwięk z systemu audio od JBL, napęd 4x4, światła Bi-LED, bezkluczykowa obsługa, inteligentny tempomat, 19" aluminiowe czarne felgi ale również wyjątkowy charakter. Razem wszystko to tworzy nietuzinkowe auto w wyjątkowej wersji, które śmiało stawi czoła wyzwaniom współczesnego świata. Koszt Toyoty RAV 4 Black Edition by JBL po rabacie zaczyna się od 171 999zł! Promocja ważna tylko do 10.02.2022 lub do wyczerpania zapasów.

Rezerwuję rabat RAV4
Masz dodatkowe pytania?

Odpowiemy na wszystkie.

Proszę o kontakt

Wyprzedaż 2021/2022

Ruszyła wyprzedaż rocznika 2021!
Jak sprawdzić jakie modele Toyoty są obecnie dostępne w tegorocznej wyprzedaży? Zostaw nam kontakt klikając w guzik poniżej, zadzwonimy do Ciebie jak najszybciej. Oprócz atrakycjnych rabatów na modele z rocznika 2021 mamy również zniżki na zabezpieczenia antykradzieżowe, bony na akcesoria do 1000zł oraz EKOBONUSY dla hybryd!

Proszę o ofertę

Toyota KINTO

KINTO to firma oferująca usługi w zakresie mobilności wspierana przez Toyotę. W Polsce marka KINTO istnieje już od 2013r. w postaci Smartplanu, a od 2017r. jako Toyota Fleet Management Solutions , w ramach którego oferowane są usługi, które pozwolą na więcej swobody w różnorodnych formach finansowania.

KINTO to marka przyszłości, która chce stać się pierwszym wyborem w zaspokojeniu wszelkich potrzeb mobilności oferując uniwersalne i kompleksowe rozwiązania dla naszych Klientów

Chcę wiedzieć więcej

Jazda próbna?

Chcesz dowiedzieć się jak prowadzi się Toyota? To bardzo proste oraz bezpłatne! Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny pod guzikiem poniżej. Gdy go wypełnisz to niezwłocznie skontaktujemy się i ustalimy interesujący Cię model Toyoty oraz dogodny termin jazdy próbnej.

Aby móc przystąpić do bezpłatnej jazdy próbnej, uczestnik musi mieć ukończone 18 lat oraz posiadać aktualne prawo jazdy.

Umów się

Tutaj skorzystasz z gwarancji stałej ceny

Autoryzowany salon Toyota Ja-Now-An - Knurowska 8, Zabrze


Nawiguj do salonu Toyoty

Skorzystaj z naszej gwarancji stałej ceny przy zakupie nowej Toyoty z rocznika 2021/2022 i zatrzymaj to szaleństwo cenowe. Promocja Gwarancji ceny jest limitowana. Nie czekaj aż ceny pójdą znów do góry!