Dni otwarte do 19 czerwca

Zapraszamy do naszego salonu na Dni Otwarte Gazoo Racing. To świetna okazja, aby zapoznać się z linią stylistyczną GR, nadającą wybranym modelom Toyoty wyjątkowego, sportowego charakteru. W ekspozycji znajdują się obecnie: Corolla GR, Yaris GR i C-HR GR.

Toyota Supra Yaris

Czym wyróżnia się linia GR Sport?

Samochody z linii GR Sport można rozpoznać po czarnym dachu, światłach głównych i tylnych LED, emblemacie GR Sport na klapie bagażnika oraz felgach aluminiowych o specjalnych wzorach. Corolla GR Sport otrzymuje aluminiowe koła 17-calowe lub 18-calowe w pakiecie Dynamic, przednie fotele pokryte materiałową tapicerką z elementami skóry w sportowej stylistyce, skórzaną kierownicę z perforacją, bezprzewodową ładowarkę telefonu w konsoli centralnej i inteligentny kluczyk.

Toyota C-HR GR Sport wyróżnia się aluminiowymi felgami o średnicy 19 cali i skórzaną tapicerką Black Alcantara. Kierownica jest obszyta perforowaną skórą Nappa, a korzystanie z samochodu ułatwia inteligentny kluczyk.

Toyota GR-SPORT logo
Toyota Yaris GR-SPORT

SZYBKO… SZYBCIEJ… GR!

Wierzymy, że rozwój nie jest możliwy bez zdobywania coraz to nowych doświadczeń, dlatego pojazdy i kierowcy zespołu TOYOTA Gazoo Racing konkurują na torach całego świata, testując w najbardziej ekstremalnych warunkach opracowane technologie i własne umiejętności. Sprawdzone podczas wyścigów rozwiązania zostają następnie użyte w samochodach oznaczonych symbolem GR, pozwalając kierowcom poczuć sportowe emocje podczas codziennej jazdy. Zainspirowana rywalizacją na najwyższym poziomie linia stylistyczna GR Sport to wyraz pasji, współzawodnictwa i wyścigowej estetyki, którą można cieszyć się na każdej z dróg.

Toyota GR-SPORT logo
Toyota Yaris GR-SPORT

Pojazdy oznaczone symbolem GR Sport oferują sportowy charakter, dynamiczny design na zewnątrz i w środku oraz długą listę udogodnień, które uprzyjemnią Twoją podróż.

Zapraszamy do naszego salonu Toyota Ja-Now-An

Samochody z linii GR Sport można teraz obejrzeć, przetestować i zamówić w naszym salonie Toyota Ja-Now-An w ramach Dni Otwartych trwających do soboty 19 czerwca. Dostępna jest także specjalna kolekcja gadżetów TOYOTA GAZOO Racing.