Dni otwarte 17-22 maja

Poznaj samochody dostawcze i nową Toyotę Hilux

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się

Zapraszamy do naszego salonu na HILUX LCV Business Week. To Dni Otwarte dla kierowców wymagających od samochodów użytkowych najwyższej jakości, mocy i niezawodności. Wśród całej gamy funkcjonalnych vanów PROACE, prezentujemy również najświeższą wersję naszego flagowego pick-up’a.

HILUX INVINCIBLE

Najnowsza odsłona legendarnego pick-up’a w najwyższej wersji wyposażenia

Odświeżona wersja 8 generacji z silnikiem 2.8 o mocy 204 KM sprosta każdemu zadaniu. Mocna konstrukcja na ramie gwarantuje jeszcze lepsze osiągi na trasie i w terenie. Najwyższe wyposażenie INVINCIBLE oraz udoskonalony pakiet multimediów zapewnią wyjątkowy komfort podczas codziennej pracy.

PROACE CITY

Numer jeden w rankingu segmentu kompaktowych vanów

Ten wszechstronny samochód użytkowy o wielkich możliwościach doskonale sprawdzi się w codziennej pracy i sprosta wszystkim wyzwaniom współczesnego biznesu. Najlepsza w klasie gwarancja PRO na milion kilometrów to pewna rekomendacja dla profesjonalistów.

Proace

Lider w segmencie samochodów użytkowych

11 kombinacji nadwozia i długości, szereg konfiguracji drzwi bocznych i tylnych, 3 miejsca z przodu, zaczepy do mocowania ładunku, wysoka wartość odprzedaży - to wszystko sprawia, że PROACE jest doskonałym wyborem.

Samochody Toyoty oprócz zastosowań użytkowych świetnie sprawdzają się w celach rekreacyjnych. Aby pokazać ich turystyczny potencjał, na zakończenie biznesowego tygodnia w Toyota Ja-Now-An, nasze auta wyjadą w przestrzeń miejską. W piątek i sobotę będzie je można spotkać podczas eventu dla entuzjastów karawaningu, na Pikniku Panda Camp pod CH Arena Gliwice. Więcej na temat wydarzenia pod linkiem: https://www.facebook.com/events/171013628164175/?ref=newsfeed

PROACE VERSO

Wszechstronny mikrobus dla wielu pasażerów

Zastosowaliśmy wiele praktycznych rozwiązań umożliwiających podróżowanie w przestronnym wnętrzu, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej aktywnych użytkowników. Dodatkowo połączenie przemyślanych funkcji i innowacyjnych technologii sprawia, że Twoje życie staje się prostsze, a jazda bezpieczniejsza.

PROACE CITY verso

Wygodny minivan stworzony dla biznesu

Toyota PROACE CITY Verso idealnie przystosuje się do trybu życia każdej rodziny. Olbrzymie możliwości aranżacji wnętrza, zaskakująca przestronność i wyjątkowy komfort podróżowania każdego z pasażerów sprawią, że jazda tym autem będzie przyjemnością.

ZABUDOWY SPECJALISTYCZNE

Przestrzeń wielkich możliwości w samochodach użytkowych

Na zamówienie wykonujemy zabudowy do pojazdów specjalnych, używanych przez służby mundurowe, takie jak policja, straż pożarna, czy pogotowie energetyczne. Z dedykowanych rozwiązań korzysta również branża budowlana, zaopatrzeniowa, czy spożywcza. Projektowane przez nas zabudowy specjalistyczne dają szerokie spektrum możliwości w zakresie zagospodarowania planowanej przestrzeni.

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się

Ta treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, podaj hasło poniżej: