fbpx

Toyota Jan-ow-an dołącza do Grupy Walder i zmienia nazwę na Toyota Walder Zabrze

Szczęśliwie dzielimy się wieściami o tym, że Toyota Ja-now-an Zabrze, Gliwice dołączyła do Grupy Walder, największej Grupy dealerskiej marek Toyota i Lexus w Polsce. To  ważny krok w rozwoju sieci salonów dealera Walder, który od ponad 30 lat buduje swoją pozycję na rynku motoryzacyjnym, oferując najwyższej jakości usługi z zakresu sprzedaży samochodów nowych, używanych, serwisu mechanicznego oraz blacharsko-lakierniczego. 

GRUPA WALDER

HISTORIA SUKCESU W BRANŻY MOTORYZACYJNEJ

Grupa Walder rozpoczęła działalność pod nazwą ANRO-TRADE w 1991 roku wraz z otwarciem  pierwszego salonu Toyoty, który obecnie pełni funkcję siedziby firmy, w Chwaszczynie k. Gdyni . Autoryzowane salony Grupy Toyota Walder znajdują się w strategicznych lokalizacjach w województwie Pomorskim: Toyota Gdynia, Toyota Rumia, Lexus Trójmiasto oraz Toyota Professional Gdańsk, a także w województwie kujawsko-pomorskim:  Toyota Grudziądz, Toyota Walder Bydgoszcz oraz Lexus Bydgoszcz. Toyota Ja-now-an Zabrze, Gliwice jest pierwszym salonem, który rozpoczyna działalność Grupy Walder w województwie Śląskim.  

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z NOWINKAMI TOYOTY WALDER

OBSERWUJ NAS W SOCIAL MEDIACH

TOYOTA WALDER

LIDER SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Grupa Walder zatrudnia obecnie ponad 500 osób. W roku 2023 grupa osiągnęła wynik sprzedażowy na poziomie prawie 5 000 nowych samochodów osobowych, co w rankingu TOP50 miesięcznika Dealer spowodowało awans o 10 pozycji w porównaniu do roku 2022.

CENIONA I NAGRADZANA SIEĆ SALONÓW SAMOCHODOWYCH

Grupa Walder opiera swoje działania na wieloletnich relacjach, zaufaniu oraz profesjonalizmie. W 2023 salon Toyoty Walder Chwaszczyno został Dealerem roku, natomiast salon Professional Gdańsk Dealerem roku LCV.

Te niezwykle ważne wyróżnienia, zostały przyznane przez Toyota Central Europe jedynie trzem najwyżej sklasyfikowanym Dealerom (w przypadku tytułu dealera roku) oraz najwyżej sklasyfikowanemu Dealerowi LCV.

SALON TOYOTY WALDER W ZABRZU

NOWA MARKA TA SAMA JAKOŚĆ

Od teraz Toyota Jan-ow-an będzie działać pod nazwą Toyota Walder Zabrze, co dodatkowo umocni naszą pozycję na rynku i zjednoczy wszystkie salony pod jedną, rozpoznawalną marką. Nowa nazwa symbolizuje nasze zobowiązanie do kontynuowania tradycji doskonałości, którą klienci znają i cenią. Co ważne – salon nie zmienia swojej lokalizacji, nadal znajdą nas Państwo przy ul. Knurowskiej 8.

Pojawienie się na zupełnie nowym dla nas, silnie konkurencyjnym rynku Śląskim, to nie tylko ogromne wyzwanie, ale i szansa.

Rozwijamy się i podnosimy standardy, aby zapewnić klientom coraz wyższa jakość. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, wysoka jakość obsługi oraz zaangażowanie naszego zespołu pozwolą nam zyskać zaufanie klientów na Śląsku. Będziemy dążyć do dostarczania najlepszych rozwiązań motoryzacyjnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych nowych partnerów biznesowych i klientów – mówi Krzysztof Walder prezes Zarządu Grupy Walder. 

Salon Toyota Walder nadal będzie oferował szeroki wybór usług  serwisu mechanicznego i blacharsko-lakierniczego. Salon Toyota Walder Zabrze stale będzie oferować komis samochodów używanych z gwarancją, co zawsze przyciągało szerokie grono zadowolonych klientów.

WIELKIE PREMIERY

W SALONIE TOYOTA ZABRZE

Zapraszamy do salonu Toyota Walder Zabrze, gdzie czeka na Państwa nie tylko szeroki wybór najnowszych modeli samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych, ale także ta sama, profesjonalna i wykwalifikowana obsługa.  Zapraszamy serdecznie zwłaszcza, że rok 2024 to rok premier legendarnych samochodów takich jak: Land Cruiser i Camry. Czeka nas również premiera zupełnie nowego modelu w gamie samochodów dostawczych. Nowy Proace Max (segment HDV) dostępny z gwarancją do 1mln km, już od 119 000 zł netto. To największy samochód dostawczy w ofercie Toyoty.

SALON TOYOTY WALDER W ZABRZU

BRAMA DO ŚWIATA LEXUSA

Dzięki synergii Grupy Walder, zupełnie nową propozycją Salonu Toyoty w Zabrzu jest możliwość testowania najnowszych modeli samochodów luksusowych Lexus.

Już dziś zapraszamy do odbycia jazdy testowej wyjątkowym SUV-em : Lexus LBX, Lexus NX oraz Lexus RX. Kliknij w przycisk poniżej i umów się na jazdę nowym Lexusem. 

INNOWACJE OD MARKI TOYOTA

PRZEGLĄD PREMIER SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I DOSTAWCZYCH

AUTORYZOWANY DEALER

TOYOTA WALDER

Salon Toyota

WALDER w czołówce najlepszych salonów Toyoty!

Serwis Toyota

Posiadamy specjalistyczny sprzęt na każdą naprawę.

Samochody używane

Możemy udzielić gwarancji na każdy sprzedany samochód.

Dojazd Kontakt

Wyprzedażowy newsletter toyoty

Nie pomiń żadnej promocji oraz wyprzedaży

Będziesz na bieżąco z wyprzedażami

Dostaniesz informacje o nowych promocjach

Nie ominą Cię żadne okazje od Toyoty

Wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej. Akceptuję