fbpx

Najem krótkoterminowy samochodu – czy to się Tobie opłaca?

Chcesz wyjechać z rodziną na wakacje, ale nie jesteś pewny swojego auta? A może miałeś/łaś wypadek i samochód jest w naprawie? Sytuacji, w których nie możesz skorzystać z własnego pojazdu, a szybko potrzebujesz środka transportu, jest wiele. W takich przypadkach dobrze jest skorzystać z opcji wynajmu krótkoterminowego, który oferuje salon Toyoty w Zabrzu.

Czy najem krótkoterminowy to dobra opcja dla Ciebie? Kiedy z niej warto skorzystać? W dzisiejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Czym jest wynajem krótkoterminowy samochodu?

Wynajem krótkoterminowy to usługa, dzięki której możesz wynająć samochód w przedziale czasowym 1-30 dni za określoną opłatą. W salonie Toyoty w Zabrzu w czynsz wliczone są następujące granty:

– serwis,

– opony sezonowe,

– pełen pakiet usług ubezpieczeniowych wraz z rozliczeniem szkód komunikacyjnych,

– zapewnienie samochodu zastępczego na czas awarii.

Dla kogo wynajem krótkoterminowy samochodu?

Z wynajmu krótkoterminowego może skorzystać praktycznie każdy. Nieważne, czy potrzebujesz auta do prywatnych, czy służbowych celów. Jeśli potrzebujesz środka transportu na krótki czas, zgłoś się do naszego salonu w Zabrzu.

Najem krótkoterminowy to doskonałe rozwiązanie dla osób, które:

– nie mogą skorzystać z własnego auta, ponieważ uległ awarii, bądź wypadkowi,

– wybierają się na urlop i chcą jechać pewnym autem,

– przeprowadzają się i potrzebują samochodu do przewiezienia wielkogabarytowych rzeczy,

– wybierają się na wyjazd służbowy.

Oczywiście, to tylko przykłady sytuacji, w których warto postawić na najem krótkoterminowy. W salonie Toyoty w Zabrzu oferujemy jedynie samochody w doskonałym stanie technicznym. Zapewniają one nie tylko bezpieczną, ale też komfortową jazdę. Poza tym modele Toyoty cechuje też elegancja i doskonała prezencja. Jeśli więc szukasz samochodu, które będzie się pięknie prezentowało, wybierz Toyotę. Na pewno zrobisz dobre wrażenie na potencjalnych kontrahentach.

Jakie korzyści niesie ze sobą ta opcja?

Najem krótkoterminowy w salonie Toyoty w Zabrzu, prócz atrakcyjnych stawek, ma jeszcze wiele innych korzyści. Przede wszystkim dostosowujemy stawki indywidualnie do Twoich potrzeb. Poza tym oferujemy:

– możliwość rezerwacji na ostatnią chwilę – jesteśmy w stanie zarezerwować dla Ciebie auto nawet na godzinę przed wynajmem,

– pełną obsługę techniczną,

– 24-godzinny Assistance likwidacji szkód komunikacyjnych.

Wyprzedażowy newsletter toyoty

Nie pomiń żadnej promocji oraz wyprzedaży

Będziesz na bieżąco z wyprzedażami

Dostaniesz informacje o nowych promocjach

Nie ominą Cię żadne okazje od Toyoty