fbpx

Dni otwarte Nowej Toyoty C-HR

Odkryj nową Toyotę C-HR

podczas Dni Otwartych w Salonie Janowan

Dni Otwarte nowej Toyoty C-HR to idealna okazja, by osobiście przekonać się, jak nowa Toyota C-HR łączy w sobie styl, technologię i ekologię. Zobacz na własne oczy nowy Toyotę C-HR i poczuj różnicę jaką oferuje.

Odwiedź nasz salon w Zabrzu w dniach od 26 lutego do 2 marca. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zobaczyć, przetestować i zakochać się w nowej Toyocie C-HR.

Toyota C-HR wyróżnia się na drodze dzięki swojej niepowtarzalnej stylistyce. Zainspirowana dynamicznymi liniami coupe i wzbogacona o nowoczesne akcenty, jak charakterystyczne światła LED, Toyota C-HR przykuwa wzrok i jest praktyczna w użytkowaniu. Model ten czerpie inspiracje z prototypowej Toyoty C-HR Prologue. Wyróżnia się dużymi, 20-calowymi kołami i wyrafinowanym designem, który podkreśla dynamiczny wygląd samochodu.

Toyota Touch 2

Centrum Rozrywki i Kontroli w samochodzie C-HR

System multimedialny Toyota Touch 2 to serce rozrywki i kontroli z dotykowym ekranem o przekątnej 8 lub 12,3 cala, inteligentnym asystentem głosowym oraz bezprzewodową łącznością ze smartfonem. Oferuje nie tylko nawigację i dostęp do mediów, ale też zaawansowane opcje personalizacji. Nowa C-HR oferuje również możliwość zdalnego sterowania niektórymi funkcjami samochodu za pomocą smartfona, w tym zdalne uruchamianie silnika czy wyjazd z miejsca parkingowego. Technologia, która ułatwia życie.

Poznaj wszystkie najistotniejsze funkcjonalności nowej Toyoty C-HR.

Silnik Hybrydowy w nowej Toyocie C-H4

Moc spotyka ekologię

Dzięki hybrydowemu sercu, Toyota C-HR łączy ekologię z dynamiczną jazdą. Toyota C-HR oferuje cztery zelektryfikowane napędy: klasyczne hybrydy 1.8 i 2.0 oraz hybrydę plug-in 2.0. Każdy z nich zapewnia wyjątkową wydajność i ekologię. Jej silnik hybrydowy gwarantuje nie tylko oszczędność paliwa, ale również zapewnia imponującą reakcję na gaz i cichą pracę. To idealna równowaga między ekologiczną świadomością a potrzebą dynamiki.

Silnik hybrydowyHybryda 197 KM w Toyocie C-HR zapewnia moc 197 KM przy wykorzystaniu klasycznej hybrydy bez możliwości zewnętrznego ładowania. Średnie zużycie paliwa na poziomie 4,8-4,9 l/100 km i emisja CO₂ wynosząca 108–111 g/km to doskonały balans między wydajnością a ekologicznością. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 8,1 sekundy gwarantuje dynamiczną jazdę.
Silnik hybrydowy Plug-InHybryda Plug-in 223 KM w Toyocie C-HR łączy zaawansowaną technologię hybrydową z możliwością ładowania akumulatora, oferując imponującą moc 223 KM i niezwykle niskie zużycie paliwa (0,8-0,9 l/100 km). Znakomite osiągi, z przyspieszeniem od 0 do 100 km/h w 7,4 sekundy, idą w parze z minimalną emisją CO₂ (19–20 g/km), czyniąc ten model wyjątkowo ekologicznym i wydajnym.

Toyota C-HR komfortowa i bezpieczna

Komfort w C-HR to nie tylko ergonomiczne siedzenia i przestronne wnętrze, ale także zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Samochód C-HR posiada inteligentne oświetlenie ambient z możliwością personalizacji (64 różne kolory) oraz system Toyota Safety Sense z funkcją aktualizacji oprogramowania metodą over-the-air. Od inteligentnych czujników parkowania, przez systemy wspomagania kierowcy, aż po adaptacyjny tempomat – wszystko zostało zaprojektowane z myślą o Twoim bezpieczeństwie.

Wyprzedażowy newsletter toyoty

Nie pomiń żadnej promocji oraz wyprzedaży

Będziesz na bieżąco z wyprzedażami

Dostaniesz informacje o nowych promocjach

Nie ominą Cię żadne okazje od Toyoty