Aktualności

Dni otwarte do 19 czerwca

Zapraszamy do naszego salonu na Dni Otwarte Gazoo Racing. To świetna okazja, aby zapoznać się z linią stylistyczną GR, nadającą wybranym modelom Toyoty wyjątkowego, sportowego charakteru. W ekspozycji znajdują się obecnie: Corolla GR, Yaris GR i C-HR GR.

Dni otwarte Toyoty 17-22.05

Zapraszamy do naszego salonu na HILUX LCV Business Week. To Dni Otwarte dla kierowców wymagających od samochodów użytkowych najwyższej jakości, mocy i niezawodności.

Powrót legendy. Nowa Toyota Camry.

Nowa Toyota Camry Hybrid to połączenie mocy z ponadczasowym stylem. Ta legendarna limuzyna teraz w odświeżonej, nadającej jeszcze więcej dynamiki odsłonie.

Nowy Hilux. Niezwyciężony

Zapraszamy do odwiedzin i przekonania się, jak niezwykły jest najnowszy model naszego legendarnego pick up’a. Kolejna odsłona Toyoty Hilux (w wersji Invincible i SR5) czeka na Państwa w naszym salonie.

Toyota Corolla wyprzedaż – sedan, a może hatchback?

Szukasz samochodu, który bez problemu pomieści całą rodzinę i zapewni Wam maksymalne bezpieczeństwo? Świetnie trafiłeś! Właśnie trwa wyprzedaż Toyota Corolla – teraz kupisz ten model w atrakcyjnej cenie.

Toyota Yaris wyprzedaż, Weź swoją toyoytę w super cenie

Toyota Yaris wyprzedaż trwa! Sprawdź już teraz charakterystykę Yaris Classic i kup ten model w świetniej cenie. Nie czekaj, oferta jest ograniczona czasowo! Toyota Yaris wyprzedaż to idealny moment na zakup nowego samochodu.

Toyota Aygo wyprzedaż – sprawdź koniecznie

Toyota Aygo wyprzedaż rocznika ruszyła! Koniecznie sprawdź specyfikację tego modelu, zainteresuj się i kup samochód w świetnej cenie. Sprawdzi się idealnie, jeśli szukasz małego, miejskiego samochodu zapewniającego maksymalne bezpieczeństwo.

Nowa Toytoya Camry